Ласкаво просимо до команди!

Незалежно від того, чи ви новачок в нашій команді, чи вже давно працюєте в ній, ми раді, що ви стали частиною сім'ї Kontaktmission.
Будь-який місіонер-ветеран скаже вам, що майже в кожній частині служіння ви так чи інакше спілкуєтеся. Але часто місіонери не можуть донести до наших прихильників, хто ми такі. Ми хочемо це виправити.
Kontatkmission хоче, щоб у кожного з наших місіонерів була веб-сторінка, де ті, хто зацікавлений у співпраці з нами, могли б познайомитися з нашою історією і країною, в якій ми служимо.
Ми рекомендуємо вам також мати сторінку в соціальних мережах для вашого служіння, але наявність веб-сторінки, на яку ви можете направляти тих, хто зацікавлений у вашому служінні, зробить ваше служіння легітимним і, сподіваємося, дасть вам легкий спосіб представити себе світові.

Ось приклад того, як виглядає готова сторінка... https://www.gokmusa.org/gainers/

Це абсолютно безкоштовна послуга, тож не проґавте її!

Почніть роботу над своєю сторінкою, заповнивши форму нижче.

У 5-10 реченнях розкажіть про країну, в якій будете служити. Яка демографічна ситуація, які люди, які потреби. Зразок тексту дивіться вище.
Напишіть 3 - 4 молитовних прохання, які ваші жертводавці зможуть використовувати у своїх щоденних молитвах.
На кожній сторінці є стандартний запит на фінансове партнерство, якщо Ви бажаєте щось інше, Ви можете розмістити його тут. Зразок тексту див. вище.
Якщо у вас є відео, яке допоможе вашим партнерам краще зрозуміти ваше служіння, розмістіть посилання на YouTube або Vimeo тут.
Click or drag files to this area to upload. You can upload up to 4 files.
Це буде гарним місцем для сімейної фотографії, вона буде у верхній частині Вашої сторінки. Ви можете завантажити більше одного фото, ми зробимо все можливе, щоб вони помістилися.
Ми хочемо, щоб ця сторінка працювала для вас ефективно, якщо ви хочете щось додати, щоб зробити її кращою, не соромтеся запитувати.
Save and Resume Later
Share This